دسترسی پذیری big blue button

دسترسی پذیری بیگ بلو باتن

طراحی شده برای کلاس های درس و جلسات اداری

دسترسی پذیری

اگرچه برای جلسات هم می توان استفاده کرد ولی اساساً BigBlueButton یک نرم افزار کلاس مجازی است که بر اساس نیازهای واقعی معلمان، دانش آموزان و مدارس طراحی شده است. برخلاف بسیاری از ابزارهای وب کنفرانس شرکتی، بیگ بلو باتن یک راه حل "آموزش-محور" است که در ابتدا توسط موسسه کارآفرینی و تجاری سازی فناوری دانشگاه کارلتون در اتاوا، کانادا ساخته شد.

متن باز

بیگبلوباتن به‌عنوان نرم‌افزار رایگان و متن‌باز در دسترس است و اغلب به‌عنوان بخشی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت یادگیری (LMS)، از جمله Canvas، Moodle، Jenzabar، Scoology و D2L استفاده می‌شود.

BigBlueButton همچنین می‌تواند توسط تیم فناوری اطلاعات شما بر روی سرور موسسه شما نصب و میزبانی شود. سازمان های شخص ثالث می توانند خدمات راه اندازی، نظارت و پشتیبانی و همچنین میزبانی را ارائه دهند.

بیگ بلو باتن معلمین


دسترسی پذیری کلیدی است برای تجربه تعامل آنلاین بهتر برای همه کاربران. بیگ بلو باتن به طور مستمر در حال توسعه تجربه کاربری (UX) ما برای مطابقت با استانداردهای دسترسی بین‌المللی، مانند استانداردهای WCAG 2.0، قانون آمریکایی‌های دارای معلولیت (ADA) و قانون دسترسی برای افراد معلول انتاریو (AODA) در دولت انتاریو است.

برای اندازه‌گیری موفقیت خود، آزمایش کیفی محصول را توسط کاربران آزمایشی با ناتوانی‌های اساسی (نابینا، کم بینا، رشد و تحرک) و همچنین تجزیه و تحلیل انطباق شخص ثالث انجام می‌دهیم.

امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top