سوالات درمورد خطاهای بیگ بلو باتن

در شرایط خاص مثل قطعی یا کندی اینترنت و یا کمبود منابع سرور ، بیگ بلو باتن خطاهای تعریف شده ای نمایش می دهد که هر کدام شناسه خاصی دارد. همچنین گاهی ممکن است خطاهای شناخته نشده ای دریافت کنید. در ادامه خطاهای مختلف بیگ بلو باتن را توضیح می دهیم و راه کارهای حل و رفع هرکدام را می آوریم.

خطای 1002 بیگ بلو باتن

بیگ بلو باتن دارای خطاهای متعددی هست که هر کدام دارای کد و نشانه ای می باشد تا رفع آن آسان تر شود. خطای 1002 بیگ بلو باتن: اتصال WebSocket انجام نشد - اتصال اولیه وب سوکت ناموفق بود. علل احتمالی ارور 1002 بیگ بلو فایروال مسدود کننده پروتکل ws سرور bigbluebutton خراب است یا به درستی پیکربندی نشده است برای اطلاعات بیشتر و بحث در مورد ارور 1002 اینجا را کلیک کنید.

خطای 1001 بیگ بلو باتن

خطای 1001: WebSocket قطع شد (وب سوکت قطع شد) WebSocket با موفقیت وصل شد و اکنون قطع شده است. علل احتمالی ارور 1001 بیگ بلو باتن قطع شدن اتصال به اینترنت راه اندازی مجدد (ریست) Nginx می تواند باعث این خطا شود راه حل های رفع ارور 1001 بررسی اتصال اینترنت تعویض اینترنت و استفاده از اینترنت دیگر برای مثال استفاده از وای فای یا اینترنت داده بروزرسانی مرورگر اینترنتی و نصب ورژن آخر تعویض مرورگرهای اینترنتی مانند استفاده از گوگل کروم و یا فایرفاکس مطمئن شوید که وی پی ان و فیلترشکن ، روشن نمی باشد در نهایت اگر هیچ کدام از این موارد جواب نداد با پشتیبان تماس بگیرید
امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top