امکانات بیگ بلو باتن big blue button

از آنجایی که علم و فناوری تمام زمینه های زندگی انسان را تغییر می دهد، آموزش و یادگیری آنلاین چالش های جدیدی را برای معلمان و دانش آموزان ایجاد می کند. و در حالی که فناوری می تواند ما را به روش هایی که قبلا تصور نمی شد به هم پیوند دهد، جلب توجه دانش آموزان در کلاس درس و حفظ آن سخت تر از همیشه است. همچنین، یک سیستم کنفرانس عمومی تحت وب به تنهایی نیازهای معلمان و دانش آموزان را برطرف نمی کند. برای آگاهی از قیمت سرور بیگ بلو باتن توسط این شرکت با ما همراه باشید.

BigBlueButton: ساخته شده برای معلمان

BigBlueButton توسط برنامه مدیریت نوآوری فناوری (TIM) در مؤسسه کارآفرینی و تجاری سازی فناوری دانشگاه کارلتون در اتاوا، کانادا، در سال 2007 توسعه یافت. مربیان از ماهیت بصری مجموعه ویژگی های BigBlueButton، از جمله ابزارهایی که تمرکز دانش آموزان را روی درس برای معلمان آسان تر می کند، قدردانی می کنند. ویژگی‌هایی مانند اشتراک‌گذاری صفحه نمایش، تخته سفید چند کاربره، اتاق‌های پراکنده(برک آوت)، نظرسنجی گروهی آسان، و موارد دیگر، همکاری را تقویت کرده و دانش‌آموزان را درگیر می‌کند. در نتیجه، BigBlueButton عمیقاً در سیستم‌های مدیریت یادگیری اصلی که در سراسر جهان استفاده می‌شوند، تعبیه شده است. توسط Canvas، Moodle Cloud، Sakai، Jenzabar، D2L و Schoology به عنوان کلاس مجازی پیش فرض آنها پذیرفته شده است. این فروشندگان با هم بیش از 75 درصد از بازار جهانی سیستم های LMS را تشکیل می دهند. هر روز میلیون ها مربی و یادگیرنده در سراسر جهان، به بیش از 65 زبان، از BigBlueButton برای کلاس های آنلاین خود استفاده می کنند. در ساعت 8:30 صبح، جهان با بیگ بلو باتن شروع به تدریس می کند.

ویژگی های که می شناسید فقط نقطه شروع هستند

بسیار سریع با سرویس بیگ بلو باتن اخت می گیرید. دارای عناصر کنفرانس وب از لیست کاربر، چت و ارائه است که در قالب چپ به راست و همچنین راست به چپ (در زبان فارسی) برای خوانایی آسان چیده شده است. صرف نظر از تعداد دانش‌آموزان، همیشه می‌توانید ببینید چه کسی صحبت می‌کند، همانطور که نام آنها در بالای ارائه برجسته می‌شود. هنگام چت، بیگ بلو باتن همیشه نشان می دهد که چه کسی تایپ می کند. نصب بیگ بلو باتن و پشتیبانی بیگ بلو باتن توسط شرکت نماینده رسمی آن در ایران انجام می شود.

ویژگی های بیگ بلو باتن

بارگذاری اسناد

آپلود آسان ارائه با پشتیبانی از PDF، متن، تصاویر و اسناد Microsoft PowerPoint، Word و Excel

تخته وایت برد

حاشیه نویسی وایت برد اسلایدها برای برجسته کردن محتوا

اتاق های برک آوت

اتاق های استراحت برای جذب دانش آموزان در یادگیری مشارکتی

گزینه های ویدئو

گزینه‌های ویدیویی با وضوح پایین، متوسط و بالا که به تمام سطوح پهنای باند WIFI خدمت می‌کنند

چت کنید

چت عمومی و خصوصی

نظرسنجی

نظرسنجی سریع و آسان که مشارکت بیشتر دانش آموزان را تشویق می کند

وایت برد چند کاربره

وایت برد چند کاربره برای تعامل دانش آموزان

یادداشت های مشترک

یادداشت های مشترک برای همکاری گروهی آسان تر

اشتراک گذاری صفحه نمایش

به اشتراک گذاری آسان و شهودی صفحه نمایش که دانش آموزان را درگیر می کند

بلند شدن دست

ویژگی بلند کردن دست

ایموجی ها

بازخورد دانش آموزان از طریق استفاده از ایموجی ها

اشتراک ویدیو

امکان اشتراک گذاری آسان لینک های ویدئویی در قسمت اصلی ارائه و پخش توسط مدرس کنترل می شود

ضبط و ذخیره جلسه

به راحتی می توانید جلسات آنلاین را ضبط کنید. فایل ضبط شده در سرور باقی می ماند و تمام کاربران می توانند به آن دسترسی داشته باشند

امتیاز دهید
امتیاز 5 از 5 توسط 1 کاربر

نظرات و پیشنهادات

Top